afis
Prof.Dr.Mehmet Kürkçü

         Değerli Meslektaşlarım,

         Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı tarafından 23-24 Mart 2018 tarihleri arasında Adana’da düzenlenecek olan 2. Çukurova Cerrahi Günleri ve Kadavra Kursu’na sizleri davet etmekten onur duyuyorum.

        Alanımızda bilgi ve deneyim paylaşımını destekliyor ve bu yolla mesleğimizin gelişimine katkı sunmak istiyoruz. Ortognatik cerrahide güncel konuların yanı sıra, farklı uygulamalar Salzburg Paracelsus Medical Üniversitesi’nden iki tanınmış bilim insanı ve ülkemizin değerli bilim insanları tarafından aktarılacaktır. İki gün sürecek olan bu etkinlikte, değerli katılımcıları dinleme fırsatı yanında katılımcıların ortognatik cerrahi uygulamalarındaki gelişimlerine önemli katkı sağlayacağını düşündüğümüz kadavra kursunu da planlamıştır.

         Programı oluştururken tekrarlardan kaçınarak hepimizin ihtiyaç duyduğu konuları bir araya getirmeye çalıştık. Amacımız katılımcılara, konuşmacı ve kurs eğitmenleri ile karşılıklı iletişim ortamı oluşturarak, eğitim ve kurslar sonrasında kendilerini daha yetkin ve güven içinde hissetmelerini sağlamaktır.

          Bu bilimsel etkinliğin sizlerin ilgisi ve katılımı ile zenginleşeceğine inanıyoruz.

         Hepimizin bilimin parlak ışığı altında birleşeceğini umuyor, bu çabanın sevgi ve dostlukları paylaşmak için de bir fırsat olmasını diliyoruz.

Ç.Ü. DİŞ. HEK. FAK.
Ağız Diş Çene Cerrahisi A.D. adına,

Prof. Dr. Mehmet KÜRKÇÜ
Kurs Direktörü
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Anabilim Dalı Başkanı